Зачекайте...

Прохідні бали та оцінка ймовірності вступу

Актуальні дані дивіться у новому розділі

Предмети ЗНО та коефіцієнти

50..100 % , вводити без знака "%"
Оновлено 15.05.2016

1. Як подивитись прохідний бал на обрану спеціальність?

1.1 Оберіть ОКР, регіон, галузь знань, спеціальність. Інші поля не треба заповнювати(вони не обов’язкові).

2. Як розрахувати ймовірність вступу на обрану спеціальність ?

2.1 Виконайте пункт 1.1, оберіть прапорець "Розрахувати ймовірність вступу" та вкажіть бал атестата, бали з предметів ЗНО та відповідні коефіцієнти

3. Як підібрати спеціальності за моїми балами?

3.1 Оберіть ОКР(тільки Бакалвр), регіон та галузь знань. Спеціальність та ВНЗ вказувати не обов’язково.
Далі оберіть прапорець "Розрахувати ймовірність вступу" та вкажіть бал атестата, бали з предметів ЗНО та відповідні коефіцієнти.
Після цього оберіть прапорець "Підібрати спеціальність за балами" та вкажіть мінімальну ймовірність вступу, за якої підібрані спеціальності будуть відображатися

4. Як розраховується ймовірнівсть вступу / наскільки це точно?

Експериментальним шляхом було встановлено що, прохідний бал не залежить від будь-яких статистичних показників(конкурс, кількість поданих заяв, розподіл заяв за балами і т.д).
Майже у всіх випадках коефіцієнт кореляції прохідного бала з іншими показниками(та їхніми комбнінаціями) був дуже низьким.
Отже прохідний бал - це випадкова величина (ВВ), яка підкоряється деяким законам. Значення ВВ неможливо передбачити навіть за відомих умов (статистична іноформація минулих років).
Але ми можемо розрахувати ймовірність того, шо ВВ прийме деяке значення. Знаючи основні закони розподілу ймовірностей, ми можемо робити висновки про події (ймовірність вступу на обрану спеціальність, враховуючи власні бали ЗНО та минулорічні прохідні ),в яких беруть участь ці ВВ (прохідний бал на обрану спеціальність).
На жаль, ці висновки також носять ймовірнисний характер, тому якщо ймовірність вступу на бюджет на обрану вами спецільність дорівнює 99%, це не означає, що ви потрапите на бюджет (це лише показник високої ймовірності вступу)
Слід зауважити, що минулорічні статистичні дані не є на 100% достовірні дял того, щоб їх використовувати для розрахунку ймовірності вступу на бюджет, тому що раніше були інші умови вступу до ВНЗ (відсутність пріорітетів, три хвилі зарахування на бюджет, можливість бути рекомендованим до зарахування на бюджет на декілька напрямків одночасно, відсутність коефіцієнтів , на які множаться предмети ЗНО та середній бал атестата і т.д)

Показник "Ймовірність вступу на бюджет" носить лише інформативний характер! Використовуйте його на свій страх та ризик!